Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

19.06.2007   Spotkanie konsultacyjno-informacyjne nt. nowelizacji Ustawy o czasie pracy kierowców

Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej uprzejmie informuje, że spotkanie konsultacyjno-informacyjne nt: Nowelizacji Ustawy o czasie pracy kierowców (wcześniej odwołane) odbędziecie w nowym terminie tj. w dniu 19 czerwca br., (wtorek) w Warszawie z zachowaniem poprzedniego programu, który poniżej przypominamy.

W pierwszej części spotkania omówione zostaną zmiany wprowadzone ostatnio w Ustawie o czasie pracy kierowców ze szczególnym uwzględnieniem okresów prowadzenia pojazdów, obowiązujących przerw w ich prowadzeniu i gwarantowanych okresów odpoczynku kierowców (motorniczych) w komunikacji miejskiej.
Tę część poprowadzi zespół specjalistów (autorów Ustawy nowelizującej), z Ministerstwa Transportu.

W drugiej części omówione zostaną zagadnienia z dziedziny czasu pracy (ww. Ustawa i Kodeks Pracy) a szczególnie system zmianowy, równoważny i przerywany, praca w godzinach nadliczbowych, w niedzielę, doba pracownicza itp. Tę część spotkania poprowadzi prawnik specjalizujący się w prawie pracy, pracownik Państwowej Inspekcji Pracy.

Spotkanie odbędzie się w Warszawie w budynku SLD przy ul. Rozbrat 44a i rozpocznie się o godz. 10.00, a zakończy obiadem około godz. 16.00. Dojazd sprzed hotelu NOVOTEL WARSZAWA CENTRUM (przy skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich) autobusem nr 171 (cztery przystanki w kierunku Torwaru).

W przypadku zainteresowania udziałem w spotkaniu, prosimy o przysłanie do nas w terminie do 6.06.2007r , faxem nr. 022 856 99 04 lub e-mailem igkm@igkm.pl, zgłoszenia uczestnictwa, (z podaniem imion i nazwisk uczestników), oraz dokonanie na konto Izby (podane w nagłówku pisma - BZ WBK S.A.) wpłaty wynoszącej - 245 zł + 22% VAT (tj. brutto 298 zł 90gr) od jednej osoby. Koszt uczestnictwa obejmuje koszt wynajęcia sali, honoraria wykładowców oraz wyżywienie (obiad, kawa, herbata, napoje).

Prosimy również o ewentualne przesłanie do nas (również w terminie do 6.06.2007r) szczegółowych pytań dotyczące ww. tematów, celem lepszego zorientowania prelegentów w najistotniejszych dla Państwa problemach.

Dodatkowych informacji o spotkaniu udziela w Izbie p. Adam Karolak - tel/fax. (0-22) 848 21 02 lub e-mail a.karolak {@} igkm.pl.2007-05-18 14:29:03 Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta