Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

31.01-3.02.2008   VII Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej Przedsiębiorstw Komunikacji Miejskiej o Puchar Prezesa IGKM, Konin

ikona

W dniach 31.01- 02.02.br odbyły się w Koninie kolejne rozgrywki drużyn piłkarskich, reprezentantów załóg przedsiębiorstw komunikacyjnych, które po raz siódmy walczyły o tytuł najlepszej w halowej drużyny w piłce nożnej oraz o główną nagrodę turnieju - Puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej.

W roku bieżącym najlepszą drużyną turnieju okazała się reprezentacja Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego - Łódź Spółka z o.o. z Łodzi.

Już po raz czwarty w historii turnieju, a trzeci raz z rzędu znakomicie przygotowana technicznie, sympatyczna grupa młodych zapaleńców piłkarstwa z Łodzi zdobyła tytuł mistrzowski w tych rozgrywkach. Serdecznie gratulujemy.

Drugie miejsce w turnieju zajęła po dramatycznym finale doskonała reprezentacja Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Poznaniu Spółka z o.o., a trzecie ? świetna (odrobinę spięta rolą gospodarza rozgrywek) drużyna Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Koninie.

Wszystkim zawodnikom i działaczom serdecznie gratulujemy dobrej gry, będącej wynikiem trudnych przygotowań, ambicji i wielkiego ducha sportowej walki podczas rozgrywek.

W imieniu wszystkich uczestników turnieju składamy tegorocznym organizatorom mistrzostw: Miejskiemu Zakładowi Komunikacyjnemu w Koninie oraz Niezależnemu Samorządnemu Związkowi Zawodowemu Pracowników Miejskiego Zakładu Komunikacji w Koninie wielkie podziękowania za wzorową organizację rozgrywek i zapewnienie dobrych warunków pobytu w Koninie.2007-10-25 11:21:39 Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta