Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

14-15.04.2008   Komisja Szkolenia Zawodowego, Zielona Góra

ikona

Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej informuje o kolejnym posiedzeniu Komisji Szkolenia Zawodowego, które odbędzie się w dniach 14-15 kwietnia 2008r. w Zielonej Górze. Współorganizatorem obecnego spotkania jest MZK Zielona Góra.

Rozpoczęcie spotkania nastąpi w dniu 14.04.2008r. o godz. 12.00 w Hotelu Fantom.

Tematem spotkania Komisji jest poszukiwanie efektywnych narzędzi dla osiągnięcia dobrej motywacji i podnoszenia poziomu kompetencji zawodowych kierowców i motorniczych. Dodatkowym celem tych działań jest również budowanie większej więzi pracownika z przedsiębiorstwem w okresie narastających niedoborów kadrowych na rynku pracy.
Gościem specjalnym spotkania będzie pan Urlich Grüneberg z Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych SFS w Dortmundzie. Zaprezentuje przykłady programów budowania ścieżek kariery zawodowej oraz aktualne tendencje w odniesieniu do prowadzących pojazdy w Niemczech.
Przedstawiona zostanie również nowatorska koncepcja systemu motywacyjnego dla prowadzących pojazdy komunikacji miejskiej w oparciu o kompetencje zawodowe.
W drugiej części spotkania przewidziano omówienie bieżących zagadnień związanych ze szkoleniem i zatrudnieniem prowadzących pojazdy.

Zakwaterowanie przewidziano w Hotelu Fantom, ul. Skokowa 18a, 66-015 Przylep. W przypadku wyczerpania wolnych miejsc noclegi będą rezerwowane w innym hotelu.
Koszty uczestnictwa zawarte są w karcie zgłoszenia uczestnictwa (uzależnione od wybranego wariantu).

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest, jednoczesne z przesłaniem karty zgłoszenia uczestnictwa, dokonanie wpłaty z tytułu uczestnictwa w spotkaniu na konto MZK Zielona Góra.

Dodatkowych informacji organizacyjnych udziela Małgorzata Jelińska, tel. (068) 452-04-50, e-mail: mzk@mzk.zgora.pl Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta