Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

25-26.04.2008   II Ogólnopolski Konkurs Kierowców Komunikacji Miejskiej o Puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej, Wrocław

ikona

Uprzejmie informujemy, że Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej wspólnie z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym Sp. z. o.o. we Wrocławiu organizują w dniach 25-26 kwietnia 2008r.

II Ogólnopolski Konkurs Kierowców Komunikacji Miejskiej - na Najlepszego Kierowcę Autobusowego za 2008 rok - o puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej.

Zwycięzca konkursu uzyska tytuł najlepszego kierowcy autobusowego w komunikacji miejskiej za rok 2008, otrzyma główną nagrodę tj. Puchar Prezesa IGKM, a wszyscy finaliści otrzymają pamiątkowe dyplomy a także ciekawe nagrody rzeczowe.

Zgłoszeni do konkursu kierowcy wezmą udział w teoretycznych testach wiedzy dotyczących m.in. znajomości przepisów ruchu drogowego, ustawy o transporcie drogowym i zasad udzielania pierwszej pomocy oraz w praktycznych zadaniach związanych z prowadzeniem autobusu miejskiego. Nowością w stosunku do poprzedniej edycji konkursu ma być rozszerzenie zadań o elementy obsługi pasażerów, a w szczególności obsługę pasażerów o specjalnych potrzebach.

Przewidujemy przyjazd uczestników konkursu w dniu poprzedzającym zawody tj. 24.04.br wieczorem. Zakończenie konkursu, w sobotę 26.04.2008r. około godziny 16.00.
Zgłoszenia uczestnictwa prosimy kierować do MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15.03.2008r.
Ewentualnych dodatkowych informacji udzielą Państwu:

  • ze strony IGKM: Marcin Żabicki - tel. (022) 848-21-72, e-mail m.zabicki@igkm.pl
  • ze strony MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu: Edward Filiks - tel. (071) 326-62-01, kom. 0-609-475-389, e-mail e.filiks@mpk.wroc.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.

W załączeniu przekazujemy Regulamin Konkursu, który wyjaśnia szczegóły przebiegu eliminacji i całej imprezy do pobrania tutaj. Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta