Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

4-5.06.2008   Komisja Taboru Tramwajowego, Warszawa

ikona

Uprzejmie informujemy, że Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej wspólnie z Tramwajami Warszawskimi Sp. z o.o. organizują w dniach 4-5 czerwca 2008 r. w Warszawie spotkanie Komisji Taboru Tramwajowego IGKM.

Początek spotkania - 4 czerwca 2008 (środa) godz. 11.00 (rejestracja od uczestników od godz. 10.00)

Miejsce obrad Komisji - Sala konferencyjna Zakładów Eksploatacji Tramwajów R-1 "Wola", 01-205 Warszawa, ul. Młynarska 2. (dojazd z dworca PKP Warszawa Centralna tramwajami w kierunku Woli: nr 8 i 10 - wejście od ul. Siedmiogrodzkiej lub nr 24 - wejście od ul. Młynarskiej).

Dwudniowe obrady komisji zakończą się obiadem w dniu 5 czerwca (czwartek) około godz. 14.00.

Tematyka obrad:

 • Aktualna informacja o spółce Tramwaje Warszawskie - omówienie TW Sp. z o.o.,
 • Wykonane stanowiska do pomiaru i kwalifikacji płaszczyzn i nalep na kołach przejeżdżających przez nie wagonów oraz suwmiarki elektryczne do pomiaru obrzeży kół i średnicy. Opracowywane stanowisko do pomiaru geometrii wózka i wymiarów obrzeży kół w przejeżdżających przez nie wagonach - omówienie i prezentacja firmy GRAW,
 • Doświadczenia z eksploatacji piasecznic oraz posiadane i wdrażane urządzenia do ich napełniania - omówienie i prezentacja TW Sp. z o.o.,
 • Informacja o wdrażanym systemie przystankowej informacji pasażerskiej (SIP) - omówienie TW Sp. z o.o.
 • Wykonane stanowisko do pomiarów nacisków kół w przejeżdżających przez nie tramwajach - omówienie i prezentacja firmy DYNAMIC,.
 • Tramwaj 120N - omówienie i prezentacja firmy PESA S.A. - Bydgoszcz,
 • Tramwaj 123N i 118N - omówienie i prezentacja firmy FPS H. CEGIELSKI - Poznań,.
 • Laboratorium energoelektroniki przy Zakładzie Naprawy Tramwajów - prezentacja TW Sp. z o.o.
 • Wyroby firmy WAGO - prezentacja firmy WAGO,
 • Informacje o doświadczeniach z eksploatacji tramwaju hybrydowego oraz o przygotowywanej eksploatacji doświadczalnej tramwaju z zasobnikiem kondensatorowym - omówienie Instytutu Elektrotechniki,
 • Pogotowia TRAM ze sprzętem do podnoszenia tramwajów niskopodłogowych - prezentacja TW Sp. z o.o.,
 • Wagon - szlifierki do torów - prezentacja TW Sp. z o.o.,
 • System zliczania pasażerów z urządzeniami do transmisji danych pomiędzy tramwajem a zajezdnią - omówienie firma INFOTRON.

Obciążenie za uczestnictwo nastąpi po zakończeniu Komisji, fakturą VAT wystawioną przez Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. - organizatora spotkania.

Miejscem zakwaterowania jest hotel "FELIX" w Warszawie ul. Omulewska 24 (dojazd do hotelu zawiera mapka zamieszczona w ulotce przesłanej pocztą).
Organizatorzy dokonują jedynie rezerwacji miejsc hotelowych wg zgłoszeń uzyskanych od uczestników komisji na kartach zgłoszenia. Opłata za hotel, parking oraz inne usługi zamówione w hotelu opłaca sam uczestnik w recepcji hotelu. Koszt miejsc hotelowych wynosi: w pokoju 1-osobowym 223 zł ze śniadaniem (brutto) w pokoju 2-osobowym 125 zł ze śniadaniem (brutto).
Sugeruje się osobom, które przyjadą własnym samochodem, pozostawienie go na parkingu zakładu R-1 "Wola", gdyż tam rozpoczną się i zakończą obrady komisji.

Zgłoszenia udziału oraz rezerwacji hotelu należy dokonywać na załączonym druku na adres: Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o., 01-232 Warszawa, ul. Siedmiogrodzka 20,

faxem (0-22) 534 44 36 lub e-mailem: dsamojlowicz@tw.waw.pl
- do dnia 9 maja 2008r. Termin ostateczny rezygnacji - najpóźniej do dnia 16.05.br.

Dodatkowych informacji organizacyjnych udzielają:

 • w IGKM, Pan Adam Karolak, tel (0-22) 848-21-02 e-mail: akarolak.gif
 • w Tramwajach Warszawskich Sp. z o.o., Pani Danuta Samojłowicz tel. (0-22) 534 43 09 lub e-mailem: dsamojlowicz(małpa)tw.waw.pl


 Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta