Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

19-21.06.2008   XXII Ogólnopolski Turniej Strzelecki o "Złotą Paterę" Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej

Uprzejmie informujemy, że po dwóch latach przerwy, wspólnie z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym S.A. w Krakowie, organizujemy w dniach 19-21 czerwca 2008r kolejny Turniej Strze-lecki o "Złotą Paterę" Prezesa IGKM.

W turnieju mogą brać udział trzyosobowe drużyny składające się z pracowników zatrudnionych na etatach w firmach będących członkami Izby i zajmujących się amatorsko strzelectwem (nie będących zawodnikami turniejowymi i nie należących do zawodowych klubów strzeleckich).

Każda z firm może wystawić w turnieju jedną lub dwie drużyny, z których każda bierze udział w obu konkurencjach. Konkurencjami tymi są:

  • strzelanie z karabinka sportowego standard z odległości 50 m leżąc (strzały: 10 próbnych + 40 ocenianych)
  • strzelanie z pistoletu sportowego z odległości 25 m stojąc (strzały: 10 próbnych + 30 ocenianych)
Każda z drużyn może korzystać z własnej broni i amunicji, lub skorzystać z broni i amunicji za-pewnionej przez organizatorów (pod warunkiem dokonania wcześniejszego zgłoszenia). W zawodach obowiązują przepisy PZSS.

Zgłoszenia udziału drużyn w konkursie prosimy kierować do dnia 10.05.2008r. do komitetu organizacyjnego zawodów w Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym S.A. w Krakowie

ul. Św. Wawrzyńca 13
tel. (0-12) 254-10-07
fax. (0-12) 254-11-10, 24,
e-mail: bugajska(małpa)mpk.krakow.pl

Koszty uczestnictwa określone zostaną w zależności od liczby osób zgłoszonych do turnieju i przesłane w oddzielnej korespondencji po zakończeniu zbieraniu zgłoszeń i sporządzeniu kalkulacji. Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta