Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

22-24.10.2009   XXIII Ogólnopolski Turniej Strzelecki o "Złotą Paterę" Prezesa IGKM, Przemyśl

ikona

Uprzejmie informujemy, że wspólnie z Miejskim Zakładem Komunikacji Sp. z o.o. w Przemyślu organizujemy w dniach 22-24 października 2009r kolejny Turniej Strzelecki o "Złotą Paterę" Prezesa IGKM.

W turnieju mogą brać udział trzyosobowe drużyny składające się z pracowników zatrudnionych na etatach (conajmniej od 6 miesięcy) w firmach będących członkami Izby i zajmujących się amatorsko strzelectwem (nie będących zawodnikami turniejowymi i nie należących do zawodowych klubów strzeleckich).
Każda z firm może wystawić w turnieju jedną lub dwie drużyny, z których każda bierze udział w obu konkurencjach. Konkurencjami tymi są:

  • strzelanie z karabinka sportowego standard z odległości 50 m leżąc (strzały: 10 próbnych + 40 ocenianych)
  • strzelanie z pistoletu sportowego z odległości 25 m stojąc (strzały: 5 próbnych + 30 ocenianych)

Każda z drużyn może korzystać z własnej broni i amunicji, lub skorzystać z broni i amunicji zapewnionej przez organizatorów (pod warunkiem dokonania wcześniejszego zgłoszenia). W zawodach obowiązują przepisy PZSS.

Zgłoszenia udziału drużyn w konkursie prosimy kierować do dnia 21.09.2009r do komitetu organizacyjnego zawodów w Miejskim Zakładzie Komunikacji Sp. z o.o. w Przemyślu ul. Lwowska 9, 37-700 Przemyśl (z dopiskiem na kopercie "Turniej Strzelecki").

Dodatkowych informacji udziela w MZK w Przemyślu pan. Witold Pawul tel. 0 - 603 695 783.

Koszty uczestnictwa określone zostaną w zależności od liczby osób zgłoszonych do turnieju i przesłane w oddzielnej korespondencji po zakończeniu zbieraniu zgłoszeń i sporządzeniu kalkulacji.

W imieniu organizatorów zachęcamy do udziału w turnieju i oczekujemy na zgłoszenia.2009-07-29 08:01:54 Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta