Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

18-19.11.2009   Dni Transportu Regionalnego, Werona - Włochy

ikona

I międzynarodowa konferencja na temat mobilności w miastach małych i średniej wielkości oraz na obszarach o małej gęstości zaludnienia połączona z Międzynarodową Wystawą Autobusów i Autokarów "Bus & Bus Mobility Business" organizowaną przez Veronafiere (18 - 21 listopada 2009r.)

Obsługiwanie obszarów o mniejszej gęstości zaludnienia (miasta małe oraz średniej wielkości, jak również na obszary wiejskie) jest wyzwaniem, któremu można sprostać na wiele sposobów. Podczas zbliżających się Dni Transportu Regionalnego, które zostaną zorganizowane w Weronie w dniach 18-19 listopada uczestnicy konferencji zapoznają się z szeregiem sprawdzonych, innowacyjnych rozwiązań oraz sposobami postępowania, które mogą być łatwo przetransponowane i dostosowane do specyficznych regionalnych potrzeb transportowych.

Pierwsza edycja Dni Transportu Regionalnego, obejmująca pięć sesji, będzie miała na celu omówienie wielu kwestii dotyczących tego rodzaju transportu z punktu widzenia operatorów oraz zarządów transportu. Swoje sposoby (instrumenty) zaprezentuje również sektor przemysłowy. Konferencja będzie koncentrowała się przede wszystkim na następujących tematach: modele biznesowe oraz marketingowe, informacja o podróżach regionalnych, kwestie techniczne (dla operatora), brakujące połączenie czyli jak dostać się od ostatniego przystanku do punktu przeznaczenia, rentowność oraz wiele innych!

Szczegółowe informacje oraz rejestracja: http://www.uitp.org/verona2009
Tłumaczenie symultaniczne - język angielski, niemiecki i włoski

Folder informacyjny


 Więcej »
2009-10-20 11:01:23 Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta