Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

8.02.2010   Podstawowe elementy umowy o świadczenie usług publicznych w zakresie lokalnego transportu zbiorowego opublikowane w dniu 4.02.2010r.

ikona

Opublikowano przygotowany przez Inicjatywę JASPERS dokument zawierający rekomendacje odnośnie do treści umowy o świadczenie usług publicznych w lokalnym transporcie zbiorowym. Celem tego dokumentu jest wskazanie istotnych elementów jakie z punktu widzenia prawa i praktyki powinna zawierać umowa o świadczenie usług publicznych w lokalnym transporcie zbiorowym.

Dokument nie ma charakteru wyczerpującego i powinien być stosowany z uwzględnieniem specyficznych okoliczności każdego stanu faktycznego.

Dokument jest powiązany z Wytycznymi Ministra Rozwoju Regionalnego w zakresie zasad dofinansowania z programów operacyjnych podmiotów realizujących obowiązek świadczenia usług publicznych w transporcie zbiorowym.
Publikowany dokument jest rekomendowany do stosowania przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego w projektach korzystających z dofinansowania z Funduszy Europejskich.

Ocena

+ -
-10


Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta