Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

23.04.2010   Projekt ustawy o kierujących pojazdami skierowany do rozpatrzenia przez Nadzwyczajną Podkomisję, Sejmowej Komisji Infrastruktury

ikona

Informujemy, że Sejm RP - Komisja Infrastruktury podjęła pracę nad projektem ustawy o kierujących pojazdami. Projekt ustawy wraz z uzasadnieniem można pobrać ze stron sejmu RP lub strony internetowej Izby.
Projekt wraz z uzasadnieniem i oceną skutków.

W związku z tym, że projekt przewiduje zakwalifikowanie jako działalności gospodarczej regulowanej prowadzenie ośrodków szkolenia kierowców i pracownie psychologiczne, stawiając wymagania przewidziane w ustawie o swobodzie działalności gospodarczej, jak i w projekcie, oczekujemy pilnych (do 29 kwietnia 2010 r.) ewentualnych uwag zarówno do całości projektu, jak i do wspomnianej działalności regulowanej.

Pożądane byłoby wskazanie osób - specjalizujących się w problematyce dotyczącej projektu ustawy, które mogłyby uczestniczyć wspólnie z reprezentantem IGKM w pracach Komisji Infrastruktury.

Prosimy o kontakt z osobą prowadzącą w Izbie dany temat - Panem Marcinem Żabickim, tel.: 22 848 21 72, e-mail: mzabicki.gif

Ocena

+ -
-10


Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta