Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

14.04.2011   Uroczysta kolacja z okazji Jubileuszu 20-lecia IGKM - Warszawa-Miedzeszyn

Z okazji minionej w dniu 5 marca 2011r, 20-tej rocznicy istnienia Izby, zorganizowana została w dniu poprzedzającym Walne Zgromadzenie Członków uroczysta kolacja, z udziałem ponad 170 osób - Członków Izby, zaproszonych gości, byłych i obecnych współpracowników. Uroczystość miała miejsce w dniu 14 kwietnia br. w restauracji "Stary Młyn" w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym "BOSS" w Miedzeszynie.

Podczas Kolacji miały miejsce okolicznościowe wystąpienia: Prezesa Izby Adama Karolaka, który mówił o historii Izby i Ludziach z nią związanych, a także Przewodniczącego Rady Nadzorczej - Wojciecha Tulibackiego, który w swym wystąpieniu nawiązał do problemów i wyzwań oczekujących Izbę w najbliższym czasie.

W trakcie uroczystości wręczono odznakę Izby \"Zasłużony dla Komunikacji Miejskiej\", przyznawaną osobom, które w szczególny sposób zasłużyły się dla integracji środowiska i jego rozwoju.

Odznaki otrzymali:

  • Zdzisław Chłopek - Profesor Politechniki Warszawskiej,
  • Kazimierz Gałkiewicz - Prezes Przedsiębiorstwa Komunikacji Miejskiej w Gdyni,
  • Leszek Kamiński - Prezes Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Żywcu,
  • Zbigniew Kowalski - Wiceprezes Zakładu Komunikacji Miejskiej w Gdańsku
  • Andrzej Rudnicki - Profesor Politechniki Krakowskiej

Był tort urodzinowy, były gratulacje, jedzono i bawiono się w miłej, zgoła rodzinnej atmosferze, co z pewnością stanowiło największy sukces i wartość spotkania.
Nie bez wpływu na tak znakomitą atmosferę podczas kolacji, był koncert zaproszonego specjalnie na ten wieczór artysty Aloszy Awdiejewa wraz z zespołem, który swymi, pełnymi humoru, żartobliwymi piosenkami i anegdotami zabawiał towarzystwo tworząc szampański show.

Do zobaczenia na kolejnych jubileuszach, a także na innych spotkaniach organizowanych przez Izbę.

Dziękujemy serdecznie wszystkim firmom, które pomogły w zorganizowaniu uroczystych obchodów jubileuszu 20-lecia Izby.

. . . . . .2011-01-24 10:12:46 Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta