pl

14-17.03.2013   XII Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezesa IGKM, Łódź

ikona

XII Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej odbyły w dniach 14 - 17 marca br. w Łodzi.
Organizatorzy: Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej, MPK - Łódź Sp. z o.o. oraz Ogólnopolski Związek Zawodowy Kierowców i Motorniczych Organizacja Międzyzakładowa w Łodzi gościli w tej edycji mistrzostw 12 drużyn z całej Polski.
W półfinale drużyna z Krakowa pokonała Lublin 2:0 i weszła do finału. W drugim meczu półfinałowym drużyna z Łodzi zremisowała z Koninem 3:3 i w rzutach karnych zawodnicy z Łodzi pokonali Konin 3:2 i zagrali w finale o I miejsce z Krakowem.
Zwycięzcą XI Mistrzostw Polski w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej została ponownie drużyna MPK Łódź. W finale drużyna z Łodzi, pokonała MPK Kraków 4:0.
Drużynie ponownych mistrzów serdecznie gratulujemy!
Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację turnieju rozegranego w Łodzi.