pl

27.02-1.03.2014   XIII Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezesa IGKM, Płock

ikona

XIII Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej odbyły w dniach 27.02 - 01.03 br. w Płocku.
Organizatorzy: Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej oraz Komunikacja Miejska Płock Sp. z o.o. gościli w tej edycji mistrzostw 14 drużyn z całej Polski.

Zwycięzcą XIII Mistrzostw Polski w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej po raz pierwszy w historii rozgrywek została drużyna MPK Kraków. W finale drużyna z Krakowa, pokonała MZK Konin 4:1. Wcześniej w meczu o 3 miejsce drużyna MPK - Lublin Sp. z o.o. pokonała zespół MPK w Poznaniu Sp. z o.o. po serii rzutów karnych 5:4 .

Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację turnieju rozegranego w Płocku.