pl

5-8.03.2015   XIV Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezesa IGKM, Kórnik

ikona

XIV Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej odbyły w dniach 05.03 - 07.03 br. w Kórniku.
Organizatorzy: Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej oraz Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe "KOMBUS" Sp. z o.o. gościli w tej edycji mistrzostw 12 drużyn z całej Polski.
Zwycięzcą XIV Mistrzostw Polski w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej po raz piąty w historii rozgrywek została drużyna MZK Konin. W finale drużyna z Konina, pokonała drużynę MPK Poznań 5:1. Wcześniej w meczu o 3 miejsce drużyna MPK - Lublin Sp. z o.o. pokonała zespół MPK Kraków 3:0.
Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację turnieju rozegranego w Kórniku.