Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

19-20.05.2015   Komisja Zarządów Transportu IGKM, Gdańsk

Uprzejmie informujemy, że Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej wspólnie z Zarządem Transportu Miejskiego w Gdańsku w dniach 19 - 20 maja 2015 roku w Gdańsku organizują kolejne posiedzenie Komisji Zarządów Transportu IGKM.
Posiedzenie Komisji połączone będzie z obchodami jubileuszu 10 - lecia powstania Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku.

Tematem przewodnim spotkania będzie "Integracja transportu publicznego w praktyce". Podczas obrad omówione zostaną m.in. strategia Transportu i Mobilności Obszaru Metropolitalnego, Pomorska Kolej Metropolitalna, Rozwój komunikacji tramwajowej w Gdańsku i plany integracji gdańskiej komunikacji miejskiej z MPK, integracja taryfowo - biletowa transportu kolejowego z miejskim w Metropolii Trójmiejskiej, system zarządzania ruchem Tristar - narzędzie wspomagające organizatorów transportu publicznego na przykładzie Gdańska i Gdyni, rower miejski w sieci publicznego transportu zbiorowego na przykładzie Warszawy, projekt Ożywienia Dróg Wodnych w Gdańsku i jego efekty, tramwaj wodny w Bydgoszczy, Przewoźnik czy Operator? Zaświadczenie czy potwierdzenie zgłoszenia przewozu? Omówienie stosowania przepisów ustawy o publicznym transporcie zbiorowym w oparciu o postanowienie SKO w Gdańsku.

Spotkanie rozpocznie się w dniu 19 maja br. o godz. 10.00, a zakończy w dniu 20 maja br. ok. godz. 14.00. Miejscem spotkania będzie hotel "ADMIRAŁ" przy ulicy Tobiasza 9 w Gdańsku.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

  • w IGKM: z Moniką Pilka, tel.: (22) 848-21-73 lub e-mail: m.pilka@igkm.pl
  • w ZTM w Gdańsku: z Alicją Kraska, tel.: (48) 58-309-13-23 w. 112 lub e-mail: a.kraska@ztm.gda.pl


2014-12-23 06:51:49 Zobacz/wyślij komentarze (1)koperta