Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

21.09.2015   Konferencja Techniczna IGKM, Gdańsk

Uprzejmie informujemy, że w dniu 21 września 2015 r. wspólnie z Międzynarodowymi Targami Gdańskimi S.A. organizujemy Konferencję Techniczną IGKM, która jest komplementarnym wydarzeniem związanym z Międzynarodowymi Targami Kolejowymi TRAKO w Gdańsku. Miejscem obrad oraz zakwaterowania uczestników Konferencji będzie Hotel Mercure Gdańsk Stare Miasto w Gdańsku.

Rozpoczęcie obrad w dniu 21 września 2015 w sali konferencyjnej Hotelu Mercure w Gdańsku, ul. Jana Heweliusza 22 o godz. 10:00 r., a przewidywane zakończenie o godz. 17:00.
Tematem przewodnim Konferencji Technicznej IGKM będzie: "Kompatybilność elektromagnetyczna w systemach komunikacji tramwajowej".

Podczas spotkania przybliżone zostaną zagadnienia związane z kompatybilnością elektromagnetyczną w systemach komunikacji tramwajowej. Oprócz opisu samego zjawiska kompatybilności zostanie omówiony również wpływ pól elektromagnetycznych na działanie urządzeń znajdujących się wewnątrz i na zewnątrz tramwaju, wymagania dotyczące badania tramwajów w zakresie zakłóceń elektromagnetycznych oraz sposoby ochrony przed zakłóceniami występującymi w systemach komunikacji tramwajowej.

W programie Konferencji Technicznej IGKM przewidziano m.in. następujące wystąpienia:
1. Kompatybilność elektromagnetyczna: Zjawisko. Problemy. Badania pojazdów.
2. Zagadnienia kompatybilności elektromagnetycznej: Warunki występowania. Badania pojazdów.
3. Wpływ pól elektromagnetycznych na działanie urządzeń zewnętrznych.
4. Kompatybilność elektromagnetyczna: Wymagania dotyczące badania tramwajów. Generowanie zakłóceń. Ochrona.
5. Nowoczesne technologie w tramwajach: Wózki bezosiowe. Napędy.
6. Współpraca koła tramwajowego z szyną - Projekt Politechniki Poznańskiej.

Informujemy także, iż w dniach 22-25 września 2015 r. na terenie Centrum Wystawienniczo-Kongresowego Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. AMBEREXPO w Gdańsku, ul. Żaglowa 11 odbywać się będą XI Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO. Bieżące informacje na temat konferencji oraz targów TRAKO i innych imprez towarzyszących zamieszczone są również na stronach internetowych www.igkm.pl oraz www.mtgsa.pl.

Warunkiem udziału w konferencji jest zgłoszenie uczestnictwa na karcie zgłoszenia (karta dostępna w Izbie) do Izby na numer faksu: (22) 856-99-04 lub e-mail: m.zawadka@igkm.pl oraz dokonanie płatności za udział w terminie do dnia 6 września 2013 r.

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

  • w zakresie Konferencji IGKM: Marcin Zawadka, tel. 22 848 21 02, (m.zawadka@igkm.pl)
  • w zakresie Targów TRAKO: Dorota Daszkowska-Kosewska, tel 58 554 92 12, (d.daszkowska@mtgsa.com.pl)

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji Technicznej IGKM i Targach TRAKO !2014-12-23 07:08:08 Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta