Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

29-30.10.2015   VI Ogólnopolski Konkurs Kierowców Komunikacji Miejskiej o Puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej, Warszawa

Uprzejmie informujemy, że Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej wspólnie z Miejskimi Zakładami Autobusowymi w Warszawie organizują w dniach 29-30 października 2015 r. VI Ogólnopolski Konkurs Kierowców Komunikacji Miejskiej o Puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej.

Zwycięzca konkursu uzyska tytuł najlepszego kierowcy autobusowego w komunikacji miejskiej w roku 2015, otrzyma główną nagrodę oraz Puchar Prezesa IGKM, a wszyscy finaliści otrzymają pamiątkowe dyplomy a także nagrody (rzeczowe lub finansowe) w zależności od zajętego miejsca w klasyfikacji końcowej.

Zgłoszeni do konkursu kierowcy wezmą udział w teoretycznych testach wiedzy dotyczących m.in. znajomości przepisów ruchu drogowego, ustawy o transporcie drogowym i zasad udzielania pierwszej pomocy oraz w praktycznych zadaniach związanych z prowadzeniem autobusu miejskiego. Analogicznie do poprzednich edycji konkursu, przedmiotem finału będą zadania z zakresu obsługi pasażerów, a w szczególności obsługi pasażerów o specjalnych potrzebach.

Termin zgłaszania uczestnictwa - do dnia 15.09.2015 r.

Regulamin konkursu

Ewentualnych dodatkowych informacji udzieli Państwu Marcin Żabicki – tel. (22) 848-21-72 (m.zabicki@igkm.pl).

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie.2015-08-27 06:29:50 Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta