pl

21-23.04.2016   XVI Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezesa IGKM, Toruń

XV Mistrzostwa Polski w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej odbyły w dniach 21.04 - 23.04 br. w Toruniu.
Organizatorzy: Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej oraz Miejski Zakład Komunikacji w Toruniu Sp. z o.o. gościli w tej edycji mistrzostw 14 drużyn z całej Polski.
Zwycięzcą XV Mistrzostw Polski w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Prezesa Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej po raz szósty w historii rozgrywek została drużyna MZK Konin. W finale drużyna z Konina, pokonała drużynę MPK Kraków 2:1. Wcześniej w meczu o 3 miejsce drużyna MPK w Poznaniu Sp. z o.o. pokonała zespół MZK Toruń1 4:0.
Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację turnieju rozegranego w Toruniu.