Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

14.03.2016   Warsztaty JASPERS "Monitorowanie jakości w transporcie publicznym"

ikona

UITP zaprasza na warsztaty JASPERS (Europejski Bank Inwestycyjny - EIB) na temat "Monitorowania jakości w transporcie publicznym", które odbędą się w dniu 14 marca br. w Brukseli.
Warsztaty mają na celu określenie standardów jakościowych odnoszących się do kontraktów dot. różnych rodzajów transportu publicznego oraz sposobów ich monitorowania. Kluczowe Wskaźniki Efektywnośći, w tym oparte na celach opracowanych w planach mobilności w miastach i regionach lub w strategiach transportowych, powinny pomóc w zdefiniowaniu odpowiednich standardów jakościowych oraz w monitorowaniu ich osiągania. Zostaną zaprezentowane narzędzia oraz technologie dostępne w celu pomagania organom transportowym w monitorowaniu jakości.
Doświadczenia związane ze stosowaniem bodźców finansowych, śledzeniem pojazdów metodami technicznymi oraz systemami informacji w czasie rzeczywistym, jak również z narzędziami pomiaru jakości o charakterze nie-technicznym, powinny być wykorzystane jako referencyjne dla systemów tranportowych finansowanych ze środków UE.
Warsztaty są przeznaczone dla przedstawicieli organów zajmujących się transportem publicznym oraz tych operatorów transportu, którzy przewidują korzystanie ze środków unijnych w zakresie inwestycji w transporcie publicznym.
Warsztaty odbędą się w poniedziałek, 14 marca w godz. 9.00 - 18.00 w siedzibie Komitetu Regionów w Brukseli: Bâtiment Jacques Delors, Rue Belliard 99-101, B - 1040 Brussels.
Uczestnictwo w warsztatach jest bezpłatne. Spotkanie będzie odbywało się w języku angielskim. W załączniku znajduje się agenda oraz wprowadzenie tematyczne (jęz. Angielski).

Rejestracja do dnia 9 marca poprzez przysłanie krótkiego potwierdzenia na adres email: EUevents@uitp.org. Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta