Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

20-21.10.2016   Komisja Promocji Komunikacji Miejskiej, Łódź

Uprzejmie informujemy, że Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej oraz MPK-Łódź Sp. z o.o. organizują w dniach 20-21 października 2016 r. robocze spotkanie Komisji Promocji Komunikacji Miejskiej IGKM. Ma ono być w całości poświęcone szczegółom planowanej na rok 2017 wspólnej, ogólnopolskiej kampanii promującej komunikację miejską. Celem kampanii jest przeciwdziałanie tendencjom spadku liczby pasażerów w małych miastach i wzmocnieniu tendencji wzrostowej w dużych ośrodkach miejskich. W trakcie obrad Komisji planujemy skupić się zarówno na merytorycznych aspektach promowania komunikacji miejskiej, jak i na kwestiach organizacji uczestnictwa w projekcie.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z założeniami projektu i do udziału w dyskusji na temat jego kształtu podczas obrad Komisji. Wychodząc naprzeciw Państwa postulatom spotkanie organizujemy w centrum kraju i przy obniżonym koszcie, tak aby ułatwić wszystkim zainteresowanym uczestnictwo w Komisji.

Szczegóły organizacyjne związane ze spotkaniem Komisji zawiera załączona ulotka.

Dodatkowych informacji udziela Marcin Żabicki – tel. (22) 848-21-72 (m.zabicki@igkm.pl).2016-10-04 07:17:19 Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta