Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

25.09.2017   Konferencja Techniczna IGKM, Gdańsk

Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej uprzejmie informuje, że wspólnie z Międzynarodowymi Targami Gdańskimi S.A. oraz Gdańskimi Autobusami i Tramwajami Sp. z o.o. organizuje w dniu 25 września br. Konferencję Techniczną IGKM pt. "Komunikacją tramwajową w przyszłość - potrzeby i uwarunkowania", która odbędzie się w Hotelu Mercure Gdańsk Stare Miasto przy ul. Jana Heweliusza 22 w Gdańsku. Konferencja odbędzie się w dniu poprzedzającym XII Międzynarodowe Targi Kolejowe TRAKO.

Na Konferencję zapraszamy przede wszystkim osoby, które zwyczajowo uczestniczą w branżowych komisjach technicznych Izby, tj. Komisji Taboru Tramwajowego, Komisji Zasilania i Komisji Torowej.

Ramowy program Konferencji Technicznej IGKM:

  • Blok wprowadzający

o Komunikacja tramwajowa w Polsce - stan obecny i plany rozwoju,
o Komunikacja tramwajowa w Gdańsku,
o Zintegrowane systemy zarządzania dla komunikacji tramwajowej.

  • Blok I - "Tramwaje w miastach - cele i oczekiwania"

(planowane zagadnienia: nowe typy taboru, nowoczesne napędy pojazdów, rodzaje wózków, przedział pasażerski, inne)

  • Blok II - "Potrzeby energetyczne nowoczesnego tramwaju"

(planowane zagadnienia: systemy zasilania, infrastruktura elektroenergetyczna, osprzęt trakcyjny, napędy zwrotnic, konstrukcje wsporcze trakcji, inne)

  • Blok III - "Priorytety infrastruktury torowej - bezpieczeństwo i ekologia"

(planowane zagadnienia: nowoczesne konstrukcje torowisk tramwajowych, szyny tramwajowe, systemy zabudowy torowisk, inne)

W poszczególnych blokach tematycznych, moderowanych przez Przewodniczących Komisji Branżowych IGKM: Taboru Tramwajowego, Torowej i Zasilania, zostaną zaprezentowane najnowocześniejsze rozwiązania i najnowsze technologie przeznaczone dla branży komunikacji tramwajowej. Omówione będą aspekty prawne, techniczne, technologiczne rozwiązań, które wpływają i będą wpływały w przyszłości na kształt tramwajowej komunikacji miejskiej.
Warunkiem udziału w Konferencji jest zgłoszenie uczestnictwa na karcie zgłoszenia (karta dostępna w Izbie) do Izby na numer faksu: (22) 856-99-04 lub e-mail: m.zawadka@igkm.pl oraz dokonanie płatności za udział w terminie do dnia 7 września 2017 r.

Porgram konferencji

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Marcinem Zawadką, tel. 22 848 21 02, m.zawadka@igkm.pl

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Konferencji Technicznej IGKM oraz Targach TRAKO !2017-01-12 07:39:18 Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta