Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

30.03.2017   Zaproszenie na konferencję: "e-Bus Praktyczne aspekty elektryfikacji transportu publicznego", Ministerstwo Rozwoju

W dniu 30 marca 2017 r, o godz. 9:30 w Ministerstwie Rozwoju w Sali Kinowej na ul. Wspólnej 2/4 w Warszawie odbędzie się konferencja "e-Bus Praktyczne aspekty elektryfikacji transportu publicznego" na którą serdecznie zapraszają Polski Związek Przemysłu Motoryzacyjnego, Polski Fundusz Rozwoju, Ministerstwo Rozwoju oraz Ministerstwo Energii.
Konferencja jest kontynuacją działań w ramach rządowego programu elektromobilności E-bus, którego celem jest kompleksowy program wprowadzenia autobusów elektrycznych do polskich miast w ramach istniejących systemów komunikacji zbiorowej. Będzie ona składała się z części oficjalnej, w której udział potwierdzili m.in. przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Energii, Polskiego Funduszu Rozwoju i Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego oraz z czterech paneli merytorycznych:
1. Autobusy elektryczne - całkowite koszty zakupu i eksploatacji (TCO)
2. Prezentacja oferty E-busów dla samorządów i zakładów komunikacji miejskiej
3. Autobusy elektryczne a infrastruktura ładowania w miastach
4. Program Elektromobilności - wnioski z procesu

Zgłoszenie udziału odbywa się poprzez wypełnienie elektronicznego formularza rejestracyjnego, który znajduje się w linku poniżej, liczba miejsc dla uczestników jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Rejestracja

Program konferencji2017-03-15 07:26:25 Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta