Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

20.03.2018   Kongres Paliw Alternatywnych, Warszawa

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na Polski Kongres Paliw Alternatywnych, który odbędzie się 20 marca 2018 r. w Warszawie.

Założenia zarówno polityki krajowej jak i ogólnoeuropejskiej w obecnej chwili kierunkują się na bezwzględne wdrażanie niskoemisyjnego transportu. Wymusza to radykalne zmiany w transporcie komunalnym. Niskoemisyjny transport to przede wszystkim elektromobilność oraz - wspomagająco - gazomobilność. Powstaje jedno z najbardziej aktualnych pytań naszego sektora - jak zaplanować wdrożenie kombinacji różnych rodzajów napędów w pojazdach sektora komunalnego?. Chcemy również zastanowić się nad dłuższą perspektywą tego wdrożenia, wykraczającą poza rok 2023, kiedy możemy spodziewać się znacząco mniejszego wsparcia z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej.

Na te i szereg innych pytań będziemy szukać odpowiedzi podczas Kongresu wspólnie z przedstawicielami środowisk rządowych, samorządowych i branżowych. Chcemy, aby efektem Kongresu była wiedza dająca Państwu konkretne wsparcie w procesach decyzyjnych przy określaniu strategii działania w transporcie komunalnym, nie tylko w krótkoterminowej perspektywie, ale również w okresach wskazanych w obowiązujących i planowanych aktach prawnych.

Szczegółowe informacje na temat zapisów można uzyskać mailując na adres: m.zabicki@igkm.pl2018-02-06 12:30:01 Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta