Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

17-18.11.2005   Posiedzenie Komisji Autobusowej, Słupsk

ikona

W dniach 17 - 18 listopada 2005 roku w Słupsku odbyło się kolejne posiedzenie Komisji Autobusowej zorganizowane wspólnie z Miejskim Zakładem Komunikacji Sp. z o.o.
w Słupsku pt. : Aktualna oferta producentów autobusów ze szczególnym uwzględnienie problemów ochrony środowiska. Obrady Komisji były połączone z uroczystościami obchodów jubileuszu 95-lecia istnienia komunikacji miejskiej w tym mieście.
W komisji wzięło udział ok. 140 osób z 50 zakładów komunikacyjnych i zarządów oraz 14 firm - producentów autobusów oraz części i akcesoriów.

W programie znalazły się:
- referat wprowadzający pt.: "Przegląd konstrukcji i cechy różnych rodzajów zawieszeń w pojazdach użytkowych" - dr inż. Andrzej Wąsiewski - Zakład Samochodów w Instytucie Pojazdów na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej,
- prezentacje techniczno-handlowe producentów autobusów: Scania Polska S.A., Kapena S.A., Volvo Polska Sp. z o.o., Solaris Bus & Coach S.A., Man - Star Trucks Sp. z o.o., Evo Bus Polska Sp. z o.o., Jelcz S.A., SOLBUS Sp. z o.o..
Ponadto swoją ofertę co do strategii działania w zakresie sprężonego gazu ziemnego na rynku krajowym w najbliższym czasie, przedstawiła Pomorska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. z Gdańska. Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta