Uwaga! Korzystając z portalu IGKM akceptujesz politykę prywatności i plików cookie Izby

3.03.2006   Szkolenie - wcześniejsze emerytury

Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej uprzejmie informuje, że w dniu 3 marca br. (piątek) organizuje szkolenie na temat: Nabywania wcześniejszych uprawnień emerytalnych przez kierowców autobusów o liczbie miejsc powyżej 15 miejsc, trolejbusów i motorniczych tramwajów wg stanu prawnego obowiązującego od 1.01.1999r.

Potrzebę zorganizowania szkolenia o takiej tematyce zgłaszało nam w ostatnim okresie wielu operatorów, zwracając się do nas z licznymi zapytaniami i wątpliwościami co do zasad przechodzenia na wcześniejsze emerytury w/w grup pracowników, oczekując wyjaśnień i interpretacji przepisów w tym zakresie. Ponieważ zagadnienia te wydają się być istotne dla wszystkich przedsiębiorstw komunikacji miejskiej, postanowiliśmy zorganizować spotkanie z pracownikiem resortu odpowiedzialnego za wprowadzenie i interpretację tych przepisów.

Szkolenia poprowadzi, specjalizująca się w tych zagadnieniach - Pani Krystyna Petlik z Departamentu Ubezpieczeń Społecznych w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, która przedstawi przepisy obowiązujące w tym względzie, a następnie podczas dyskusji (pytań i odpowiedzi) wyjaśni wątpliwości w zakresie tej tematyki.

Szkolenie odbędzie się w Warszawie - początek szkolenia o godz. 10.00 a zakończenie (obiadem) około godz. 14.30.
Całkowity koszt szkolenia od jednej osoby wynosi - 250 zł (brutto) w tym: 204,92 zł (netto) + 45,08 (22%VAT). W/w kwota obejmuje: udział w szkoleniu wraz z wyżywieniem (obiad, kawa lub herbata w czasie przerwy, napoje) oraz materiały i opłata za szatnię.

Warunkiem udziału w szkoleniu jest zgłoszenie uczestnictwa, (z podaniem imion i nazwisk uczestników), przysłane faksem do Izby w terminie do 10 lutego br., oraz wpłacanie na konto Izby kwoty wynikającej z liczby zgłoszonych osób.
Celem uzyskania dodatkowych informacji prosimy kontaktować się w Izbie z inż. Adamem Karolakiem - tel/fax. (0....22) 848 21 02.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu. Zobacz/wyślij komentarze (0)koperta